Техніка для кухні
Кухня — єдине місце в будинку, де зосередилася величезна кількість дрібної побутової техніки, яка допомагає в виведенні повсякденного життя та приготуванні їжі. Холодильник — допоможе зберегти продукти свіжими, духова шафа — приготує смачну випічку до чаю, кухонний комбайн і тісто замісить і картоплю стільників, електрочайник швидко й безболісно закип'ятить воду для вашого улюбленого чаю, а кавомашина ідеально впорається з приготуванням ранкової чашечки кави. Сучасні виробники намагаються розширити спектр побутових приладів для кухні, так у нашому побуті з'явилися: йогуртниці, вафельниці, пароварки, мультиварки, мікрохвильові печі, електродуховки та багато іншого. Всі ці предмети допомагають набагато ефективніше та швидше справлятися з приготуванням їжі, заощадити час і спростити життя. Зазирніть в інтернет магазин DeTechnik — Вам неодмінно сподобається широкий вибір товарів і їхня якість!
- 3 929 ₴Готово до відправкиTOV 20001
- 749 ₴Готово до відправкиKN-117
Техніка для кухні: що допоможе в приготуванні їжі?
Кухня без побутової техніки — абсолютно марне місце. Тому в ній неодмінно мають бути духова шафа, холодильник і багато іншого. Адже людина завжди хотіла спростити своє життя, а з появою технічного прогресу — це стало цілком реально та можливо. Чому б не завестися міксером, кухонним комбайном або блендером.
Заглибний блендер
За гілку першості на кухні борються багато предметів, але все ж блендеру вдається утримати свої позиції. Він полюбився господиням за свою функціональність і невибагливість. За допомогою блендера ви ідеально приготуєте крем-супи, креми, пюре та багато іншого, головне правильно вибрати блендер. На що варто звернути увагу? По-перше, зверніть увагу на довжину шнура, адже працювати набагато зручніше, якщо не підлаштовуєтеся під місце розташування розетки. По-друге, потужність приладу. Виробники пропонують нам блендери потужністю від 140 до 1200 Вт, з більшою потужністю блендер здатний колоти лід, перемолоти каву тощо. По-третє, зверніть увагу на кількість швидкостей, яка зазвичай варіюється від 2 до 24, плюс турборежим. Купуючи, зверніть увагу на рівень шуму блендера, його вагу та кількість насадок.
Мультиварка чи скороварка?
Зовсім нові мешканці кухні — мультиварка і скороварка вже встигли полюбитися господиням. Вони готують неперевершено, а головне швидко та корисно. Такі прилади неодмінно сподобаються прихильникам здорового харчування людям, які люблять смачно поїсти, а головне, порівняно швидко готувати. Чим відрізняється мультиварка від скороварки. По-перше, приготування їжі в мультиварці досить тривалий процес, адже вона працює за принципом томління їжі, скороварка скорочує процес приготування майже вдвічі. Друге, мультиварка пропонує більше різноманітності, асортимент її страв часом дивує, чого не можна сказати про скороварку. Ще одним плюсом мультиварки є можливість відкривати її в процесі приготування для перевірити готовність або перешкодити продуктам, скороварка в цьому плані не там лояльна, під час її використання все має бути правильно, адже можливість до солити або перемішати з'явиться тільки після завершення приготування.
Кухонний комбайн: примхливість чи необхідність?
Кухонний комбайн нерідко вважають капризом домогосподарок, навіщо мол купувати таку дорогу та громіздку техніку, якщо кухня і так забита цілою низкою дрібної побутової техніки. Природно, якщо ви не дуже любите готувати, і не потребує допомоги професійного комбайна, то не варто викидати гроші на вітер. Якщо ви все-таки кулінар прихильник, то вам не обійтися без якісного комбайна. Вибираючи таку техніку, зверніть увагу на її потужність. Чим потужніший комбайн, тим краще він справляється з горішками, льодом, тугим тістом і фаршем. Якщо потужність комбайна менш ніж 600 Вт, то він нікуди не годиться. Вибирайте комбайн із вбудованим процесором, корпус має бути металевий або з високоякісного пластику. Бюджетний моделі, зазвичай, не вирізняються міцністю матеріалів. До комплекту гарного кухонного комбайна входить кілька різних насадок (для замішування тіста, для шаткування, м'ясорубка, соковичавниця, блендер тощо). Деякі виробники продаються насадки окремо, відповідно ціна на кухонний комбайн підіймається, але перевага в тому, що ви маєте можливість вибирати потрібні вам насадки самостійно. Після купівлі кухонний комбайн рекомендують тримати в зібраному вигляді, правила догляду схожі зі звичайною побутовою технікою — своїм, сушім, прячем.
М'ясорубка: 5 правил вибору
М'ясорубка — прекрасний побутовий прилад, без якого рідко обходиться кухня. Упродовж вікової еволюції ручна м'ясорубка стала електричною, чим значно спрощувала роботу господинь. Сучасні виробники постійно вдосконалюють цей побутовий прилад. Сьогодні м'ясорубка підходить не тільки для подрібнення м'яса, але й для приготування локшини, вичавлювання соку та перетирання ягід. На що варто звернути увагу під час купівлі м'ясорубки. Перше, потужність і продуктивність! Потужність має бути не менш ніж 500-600 Вт, а середня продуктивність — 0,5-5 кг. Другий матеріал. Зазвичай корпус м'ясорубок виготовлений із пластику (металу та комбінації металу та пластику). Такий матеріал є перевагою у виробництві та стоїть на порядок дешевший, ніж метал (хоча метал набагато міцніший та довговічніший). Дуже важливо звернути увагу на шнек, ножі та решітку, всі ці аксесуари мають бути якісними, а ножі переважно виготовленими зі сталі. До того ж зверніть увагу на додаткові функції — наявність соковичавниці, овочерізки, шатківниці, тертки, насадки для печива тощо. Чим більше комплектація, тим зручніша робота.