Пароварки, мультиварки, яєчники, фритюрниці
Техніка для кухні неабияк розширила свій список і зробила життя сучасної господині набагато простішим і зручнішим. З появою мікрохвильових печей, кухонних комбайнів і подрібнювачів приготування їжі не тільки спростилося, але й неабияк прискорилося. Але, прогрес не стоїть на місці, і ми зіткнулися з такими приладами, як пароварка, мультиварка, яйцеварка та фритюрниця.
Пароварка неймовірно добре готувати дієтичну їжу, більше того, приготовані в ній овочі та м'ясні вироби не змінюють свій колір і не втрачають важливого для людини набору вітамінів. Зазвичай пароварка складається з кількох ярусів, тому за один раз ви можете приготувати кілька страв за гранично короткий час. Керування пароваркою просте, воно не вимагає особливого ставлення й догляду, швидко та легко розбирається.
Мультиварка чудовий варіант технічної господині. Вона має безліч функцій і варіант приготування. У ній можна варити, тушкувати, готувати на парі та навіть піч. До комплекту з мультиваркою входить книга рецептів, які ви з легкістю можете трохи видозмінити та пристосувати до своїх смакових якостей.
Яйцеваркає приладом вузького профілю, але має дуже корисну функцію, він чудово справляється з приготуванням яєць. Все, вам потрібно зробити, це наставити таймер і трохи почекати.
Фритюрниця чудовий варіант для тих, хто не може обійтися без картоплі фрі та різних не зовсім корисних, але не менш смачних страв. Побутова фритюрниця призначена для невеликих порцій, не займає багато місця й за правильного догляду ще довго тішитиме вас привабливим зовнішнім виглядом.
- 3 143 ₴Готово до відправкиCF-AFRY 8
- 2 208 ₴Немає в наявностіAF-5605D+380 (96) 101-18-98
Пароварка, мультиварка, яйцеварка, фритюрниця: що це за прилади, і яка їхня роль на кухні...
Побутова техніка для кухні різноманітна та багатофункціональна. Її пряме призначення спростити життя господині та скоротити час приготування їжі до мінімуму, водночас не позбавивши продуктів від корисних речовин і вітамінів.
Сьогодні ми хочемо розглянути, який принцип роботи в таких приладів, як мультиварка, пароварка, яйцеварка та фритюрниця, чи потрібні ці прилади на кухні.
Пароварка — запорука правильного приготування їжі
Не без відомого факту, що продукти, які готуються на парі, не втрачають не тільки свій колір, але й смакові якості та корисні вітаміни. Завдяки цьому пароварка стала таким потрібним апаратом на кухні. Більшість пароварок складається з кількох ярусів, що дає можливість одночасно готувати різноманітну їжу. Деякі моделі розраховані на приготування каш. Є варіанти з таймером і автоматичним приготуванням. Як зробити правильний вибір і не помилитися, розбиратися.
Якщо дизайн пароварок практично нічим не відрізняється одна від одної, то функціонал, об'єм і кількість може неабияк відрізнятися. Усі моделі мають кришку, кілька ємностей для приготування, дно з отворами, піддон для чистої води з отвором, парогенератор і відповідно панель із таймером, функціями та режимами.
Принцип дії досить простий, після нагрівання парагенератора, вода, яка міститься всерединітрохи, перетворюється на пару. Завдяки випаровуванню пара відбувається приготування продуктів, воно досить глибоке та не потребує перевертання продуктів і додавання олії. Температура пари доходить до 100 градусів. Такий метод приготування дає можливість зберегти всі смакові якості продукту.
Є три типи керування пароварками — механічний, кнопковий і сенсорний. Механічний тип передбачає наявність поворотного механізму, за допомогою якого виставляються всі функції. Кнопкове керування являє собою електронну низку кнопок, які допоможуть вибрати ту чи іншу функцію. Сенсорне керування — це наявність тих самих кнопок, розташованих на сенсорному табло.
Також під час вибору зверніть увагу на потужність приладу. Пароварки не обладнані регуляторами температур, тому потужність є ключовим моментом у їхній роботі. Так, наприклад, для пароварки об'ємом 2 літри досить потужності 650 Вт, 3 літри пароварка потребує потужності від 850-1300 Вт.
Визначтеся з кількістю лотків для приготування. Якщо у вас невелика сім'я, то двох лотків буде цілком досить, для великої родини або для справжнього поціновувача різноманітного харчування необхідно 3-4 секції.
Функціонал пароварок абсолютно різний, але принцип роботи абсолютно однаковий. Вам залишається визначитися з зовнішнім виглядом, кількістю секцій і функціональністю.
Її висока якість мульварка: навіщо таке придбання для вашої кухні
Мультиварка далеко не найпотрібніша річ на кухні. Попри те, що вона готує не так швидко, а деякі режими приготування вимагають постійної присутності господині, помішування й додавання інгредієнтів,