
Генератор дизельний Hi-earns DG14000SE3 9,5/9,0 кВт
48 300 ₴
+380 (96) 101-18-98
- Нет в наличии
- Код: DG14000SE3
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Наш дизельний генератор - це невидимий страж ваших електричних потреб. Завдяки його високотехнологічному дизайну та надійній роботі він готовий взяти на себе обов'язок надійного постачання електроенергії у будь-який час, навіть коли звичайні джерела відмовляють.
Його дизельний двигун виключної продуктивності працює на межі можливостей, забезпечуючи стабільний потік енергії в будь-яких умовах. Зручний у використанні та надійний у роботі, генератор автоматично вмикається в разі відмови електромережі, надаючи вам певність у безперебійному функціонуванні вашого обладнання.
Оберіть наш дизельний генератор, і ви обережете себе від непередбачуваних втрат та забезпечите надійне електропостачання для вашого житла чи бізнесу. Він - не тільки пристрій, але й ваш спокій у світі змінливих обставин.
Технічні характеристики:
Частота (HZ) - 50
Максимальна потужність, кВт - 9.5
Номінальна потужність, кВт - 9
Номінальна напруга, В - 220/380
Вихід постійного струму (V) - 12V/8.3A
Кількість фаз - 3
Тип альтернатора - Self-excited, 2-pole alternator
Запуск двигуна - електро
Рівень шуму (Dba/7m) - 78-82
Обʼєм паливного баку, л - 30
Безперервна робота, годин - 11.1
Модель двигуна - HR1102FD
Тип двигуна - Вертикального типу, одноциліндровий, чотирьохклапанний дизельний двигун з повітряним охолодженням vertical
Bore×Stroke (mm) - 102×88
Споживання палива (л/год) - 2.9
Тип палива - дизель
Заправка оливи, л - 2
Система згоряння - Прямий вприск палива
Вольтметр - Так
Кількість розеток змінного струму - 2
Автоматичний вимикач змінного струму - Так
Світлова індикація низького рівня олії - Так
Авто відключення при низькому рівні олії - Так
Автоматичний вимикач постійного струму - Так
ATS (автоматичне введення резерву) - Так
Розміри коробки, см - 108×63×86
Вага брутто, кг - 215
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Дизельное |
| Тип генератора | Асинхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 3 |
| Напряжение | 380 В |
| Номинальная мощность | 8.5 кВт |
| Максимальная мощность | 9 кВт |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Состояние | Новое |
| Пиковая мощность | 9 Вт |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Производитель | ATS |
| Двигатель | |
| Объем масляной системы двигателя | 2 л |
| Объем топливного бака | 30 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 48 300 ₴

