
Генератор дизельний DG15000SE 10кВт (однофазний)
58 500 ₴
+380 (96) 101-18-98
- Нет в наличии
- Код: DG15000SE
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизельний генератор DG15000SE 10-11кВт (однофазний) з захисним кожухом є відмінним резервним джерелом електроенергії з широким діапазоном технічних характеристик.
Технічні характеристики:
Частота (HZ) - 50
Максимальна потужність, кВт - 11
Номінальна потужність, кВт - 10
Номінальна напруга, В - 220
Вихід постійного струму (V) - 12V/8.3A
Кількість фаз - 1
Тип альтернатора - Self-excited, 2-pole alternator
Запуск двигуна - електро
Рівень шуму (Dba/7m) - 78-82
Обʼєм паливного баку, л - 30
Безперервна робота, годин - 9
Модель двигуна - HR1105FD
Тип двигуна - Вертикального типу, одноциліндровий, чотирьохклапанний дизельний двигун з повітряним охолодженням vertical
Bore×Stroke (mm) - 105×88
Споживання палива (л/год) - 3.2
Тип палива - дизель
Заправка оливи, л - 2
Система згоряння - Прямий вприск палива
Вольтметр - ТАК
Кількість розеток змінного струму - 2
Автоматичний вимикач змінного струму - ТАК
Світлова індикація низького рівня олії - ТАК
Авто відключення при низькому рівні олії - ТАК
Автоматичний вимикач постійного струму - ТАК
АTS (автоматичне введення резерву) - ТАК
Розміри коробки, см - 108×63×86
Вага брутто, кг - 235
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ATS |
| Страна производитель | Китай |
| Время непрерывной работы | 9 час |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 11 кВт |
| Напряжение | 12 В |
| Номинальная мощность | 10 кВт |
| Номинальная сила тока | 8.3 А |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Режим работы | Аварийный |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Дизельное |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Защитный кожух | Да |
| Количество колесиков | 4 |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Электростартер |
| Уровень шума | 82 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 235 кг |
| Высота | 860 мм |
| Длина | 630 мм |
| Ширина | 1080 мм |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | HR1105FD |
| Объем масляной системы двигателя | 2 л |
| Объем топливного бака | 30 л |
| Потребление топлива | 3.2 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 58 500 ₴

